بررسی چای‌ساز تکنو مدل ۹۸۵؛ کیفیت متوسط اما پرقدرت

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

چای‌ سازها از آن دسته از لوازم برقی خانگی هستند که وجودشان در اکثر خانه‌ها لازم و ضروری است به این علت که چای نوشیدنی محبوب تمام ما ایرانی‌هاست. در ویدیوهای قبلی چند مدل چای‌ساز از برندهای مختلف را جعبه‌گشایی و بررسی کردیم و حالا در این ویدیو قصد داریم چای ساز تکنو مدل ۹۸۵ را بررسی کنیم و ببینیم آیا رقیب خوبی برای چای‌ سازهای دیگر است یا خیر. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

چای ساز تکنو مدل ۹۸۵ از ترکیب استیل و پلاستیک ساخته شده است و در طراحی آن کتری و قوری در کنار یکدیگر و روی صفحه‌ی گرم نگه‌دارنده قرار می‌گیرند. ظرفیت کتری ۱.۷ لیتر و ظرفیت قوری ۱.۲ لیتر را دارد. توان دستگاه از ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ وات متغیر است. جنس قوری شیشه‌ای است اما نباید از آن انتظار مقاومت بالایی داشت. داخل قوری صافی استیل وجود دارد که اندازه‌ی خوبی دارد و قابل جدا شدن است.

وزن کتری بسیار سبک است که به خاطر تک لایه بودن بدنه‌ی آن است که باعث داغی بیش از حد بدنه هنگام جوش آمدن آب هم می‌شود. المنت‌های این چای ساز حرارت را به صورت یکپارچه منتقل می‌کنند و آب در ۳ یا نهایتا ۸ دقیقه به جوش می‌آید. دستگیره‌ی کتری عایق حرارت است و کتری قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه روی صفحه‌ی نگه‌دارنده دارد و بعد از به جوش آمدن آب به صورت اتوماتیک روی حالت گرم نگه داشتن قرار می‌گیرد.

برای بررسی بهتر چای ساز تکنو مدل ۹۸۵، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه