بررسی بازی کارتی جنگل مخوف؛ کارت‌های وحشی

بازی کارتی جنگل مخوف (Terrible Jungle) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های فروشگاه است که بازی‌کننده‌ها را به جمع‌آوری کارت‌های مختلف با سبک و سیاق موجودات و محیط‌های جادویی و جنگلی مشغول می‌کند. جنگل مخوف از این دسته بازی‌های کارتی است که باید در آن‌ها به جمع‌آوری و دسته‌بندی کارت‌های مختلف مشغول شوید و هامون در ویدیوی امروز خود به‌خوبی آن را توضیح می‌دهد.

بازی فکری مدل جنگل مخوف کد 026

بازی به این شکل انجام می‌شود که هر نوبت باید از دسته‌ی کارت‌ها، کارت‌های مختلفی را بردارید و دست خود را بچینید. در این میان، دسته‌های خاصی وجود دارد که امتیاز بیشتری اعطا می‌کنند، مثل لوکیشن‌های خاص یا ست‌های مشخص از یک حیوان. با تمام شدن دسته‌ی کارت‌ها، امتیاز بازی‌کننده‌ها محاسبه و برنده مشخص می‌شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی جنگل مخوف ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. فریبرز

  تولید کننده براش مهم نیست
  بردگیم توی ایران شبیه یک جنس حالا یطوری میشه هست!

  مثل خارج از کشور نیست ک واسه خرید هرکدوم باید تجربه هارو زیر و رو کنی تا بخری!

  با این همه بازی کپی و ارزون
  تولید کننده تولید میکنه خریدار هم ۱/۱۰ قیمت اورجینال میخره نهایت خوشش نیومد دست دوم میفروشه یا میندازتش گوشه قفسش!

  کار ب جایی رسیده ک تولید کننده هرچیزی تولید کنه میفروشه! خیلی راحت!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما