بررسی بازی ترور؛ پارتی گیمی با تنش‌ها و کشمکش‌های جذاب

۲۹ آبان ۱۴۰۱

در این ویدیو می‌خواهیم یک پارتی گیم را به شما معرفی کنیم که می‌تواند لحظات جذابی از تنش و کشمکش را به دورهمی‌های شما بیاورد؛ یک بازی پر از کشت‌وکشتار و ترور! با بررسی بازی ترور همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

خرید محصول از دیجی‌کالا

بازی ترور از روی بازی کودتا اقتباس شده است. یعنی قوانین اصلی بازی کودتا را حفظ کرده ولی تغییراتی در آن به وجود آورده است. این تغییرات شامل اضافه شدن شخصیت‌های جدید و عوض شدن تاثیر برخی از نقش‌هاست که در مجموع بازی را جذاب‌تر و بهتر کرده است.

اکثر افرادی که به بازی‌های دورهمی یا پارتی گیم برای تعداد افراد بین ۴ تا ۸ نفر علاقه دارند با بازی کودتا آشنا هستند و احتمالا زیاد آن را بازی کرده‌اند. ترور با نوآوری‌هایی که در این بازی ایجاد کرده برای این دسته افراد، که شاید دیگر از خود بازی کودتا خسته شده باشند، بسیار مناسب است.

در این بازی هر بازیکن شخصیتی دارد که باید با کمک آن دیگر شخصیت‌های بازی را بکشد و از میدان به در کند تا سرانجام برنده شود. بازی ترور سرشار بلوف و مچ‌گیری است.

اگر دوست دارید بیشتر با پارتی گیم ترور آشنا شوید و قوانین آن را یاد بگیرید، ویدیوی بالا را به طور کامل تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. Avatar Sajad

  من واقعا ممنونم که برد گیم های خوب را معرفی میکنی با این کیفیت خوب
  فقط خواهشمندم اگه امکانش هست بازی های نوروزی که معرفی کردید مثل بیباکان نرماندی رو رو دطف کنید اگه مشکلی نیست بررسی بیشتر و وقیق تر کنید تا ما باهاش بیشتر آشنا بتوانم آشنا بشیم

  1. آرین ترمیمی

   ممنون از شما که ویدیو ها رو دنبال میکنید.
   بله در برنامه مون هست این هفته هم ریدرز رو معرفی کردیم که تو لیست بود

 2. Avatar جمال

  سلام
  من هر فیلمی که میخوام از مگ تلنت ببینم فقط صدا هست و تصویر سیاه دیجی کالا هم پاک کردم دوباره ریختم همچنان همون مشکل بود
  بی‌زحمت بررسی کنید فکر کنم بقیه هم همین مشکل را داشته باشند

  1. Avatar محمد

   دقیقا منم این مشکلو دارم فقط تصویر سیاه رو نشون میده و فقط صدا هست لطفا بررسی کنید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه