بررسی ماوس گیمینگ تسکو TM 763؛ ارزان‌قیمت، جذاب و خوش‌ساخت

تسکو چندین مدل ماوس گیمینگ راهی بازار کرده که بسیاری از آن‌ها قیمت بسیار مناسبی دارند. طبیعتا برخی از این ماوس‌ها ارزش خرید بالایی ندارند. در این ویدیو ماوس گیمینگ تسکو TM 763 را بررسی می‌کنیم تا ببینیم آیا نسبت به دیگر ماوس‌های گیمینگ اقتصادی گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود یا نه.

ماوس مخصوص بازی تسکو مدل TM 763

برای بدنه‌ی ماوس گیمینگ تسکو TM 763 از پلاستیک مشکی مات استفاده شده که در کل کیفیت ساخت معمولی دارد و طبیعتا نباید انتظار بدنه‌ی فوق‌العاده‌ای را داشته باشیم. ارگونومی ماوس متوسط است و با ارگونومی خیلی خوبی روبرو نیستیم. واقعیت این است که در همین محدوده‌ی قیمتی، گزینه‌های بهتری از نظر ارگونومی وجود دارند. اما در کل آزاردهنده هم نیست و در طولانی مدت دست شما را چندان اذیت نمی‌کند و می‌توانید ساعت‌ها از آن بهره ببرید.

در بدنه‌ی ماوس به غیر از کلید‌های اصلی، با ۴ کلید اضافه هم روبرو هستیم. دو کلید در سمت چپ برای Back و Forward تعبیه شده و پایین اسکرول هم دو کلید برای افزایش و کاهش دقت ماوس دیده می‌شود. حداکثر دقت ماوس به ۷۲۰۰ DPI می‌رسد و با توجه به قیمت ماوس، چنین دقتی بسیار خوب است و می‌تواند برای بسیاری از گیمرها کافی باشد. نورپردازی این ماوس مینیمال است و از طریق دو نوار باریک در کناره‌ها و لوگوی ماوس می‌توانید نورپردازی آن را مشاهده کنید.

البته از نظر تنوع رنگی با گزینه‌های زیادی روبرو نیستید و فقط از رنگ‌های آبی، بنفش و قرمز می‌توانید بهره ببرید. برای جمع‌بندی باید بگوییم که ماوس با کیفیتی است و با چنین قیمتی بدون شک ارزش خرید بالایی دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما