بررسی کیبورد تسکو TK 8021L؛ قیمت پایین و فراتر از انتظار

۲۹ مهر ۱۴۰۲

خوشبختانه در بازار کیبورد‌ها، با پرداخت مبلغ نه‌چندان زیاد هم می‌توانید از بین گزینه‌های باکیفیت دست به انتخاب بزنید. تسکو که یک برند ایرانی است، در چند سال اخیر در زمینه‌ی لوازم جانبی و محصولات الکترونیکی توانسته توجهات زیادی را جلب کند و در ادامه کیبورد تسکو TK 8021L را بررسی می‌کنیم که با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد.

کیبورد تسکو مدل TK 8021L با حروف فارسی

کیبورد تسکو TK 8021L علاوه بر طراحی جذاب، از کیفیت ساخت خوبی هم بهره می‌برد و حین استفاده از آن، به هیچ عنوان حس بدی به شما منتقل نمی‌شود. کلیدهای استفاده شده از نوع ممبرین یا همان عادی است و بنابراین با یک کیبورد مکانیکی سروکار ندارید. البته در این محدوده قیمتی، طبیعتا نباید انتظار روبرو شدن با کیبورد مکانیکی را داشته باشیم.

اما ظاهر این کیبورد مشابه کیبورد‌های مکانیکی است و کلید‌های آن هم صدای زیادی ایجاد نمی‌کنند و در کل نرم محسوب می‌شوند. در بخش پایینی آن شاهد نور RGB هم هستیم که البته اجازه‌ی شخصی‌سازی به شما نمی‌دهد و صرفا می‌توانید آن را خاموش کنید. در کل با توجه به قیمتی که دارد، یکی از بهترین کیبورد‌های اقتصادی محسوب می‌شود و در نتیجه خرید کیبورد تسکو TK 8021L را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه