بررسی اسپیکر بلوتوثی تسکو TS 2325؛ طراحی خاص و صدای معمولی

طراحی بسیاری از اسپیکرهای بلوتوثی مشابه یکدیگر است و بین آن‌ها تفاوت خیلی زیادی دیده نمی‌شود. اما در این میان گاهی اوقات اسپیکرهای بسیار خاصی هم راهی بازار می‌شوند که به شدت به چشم می‌آیند. در این ویدیو اسپیکر بلوتوثی تسکو TS 2325 را بررسی می‌کنیم که طراحی بسیار خاص و جذابی دارد.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2325

طبیعتا چنین اسپیکرهایی قرار نیست حجم و کیفیت صدای خیلی خوبی در اختیار شما قرار دهند. به عبارت دیگر، حجم صدای این اسپیکر فقط تا حدی بهتر از اسپیکر گوشی است. فقط در صورتی که می‌خواهید یک وسیله‌ی دکوری جذاب با امکان پخش صدا خریداری کنید، این محصول گزینه‌ی مناسبی برای شما خواهد بود.

وزن این محصول حدود ۴۵۰ گرم است و با هر بار شارژ که حدود ۳ ساعت طول می‌کشد، می‌تواند تقریبا ۱۰ ساعت انجام وظیفه کند. از دیگر قابلیت‌های اسپیکر بلوتوثی تسکو TS 2325 می‌توانیم به استفاده به‌عنوان رادیو هم اشاره کنیم. باتری قرار گرفته در آن ۱۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد که همانطور که گفتیم، عمر باتری خوبی را ارائه می‌دهد.

اما اگر دنبال یک اسپیکر بلوتوثی مناسب هستید، در همین محدوده‌ی قیمتی می‌توانید گزینه‌های بسیار بهتری پیدا کنید. در هر صورت نباید جذابیت ظاهری این اسپیکر را کتمان کنیم که البته بسیاری از کاربران طرفدار اسپیکرهای تسکو، از وجود چنین محصولی خبر ندارند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما