راهنمای خرید هارد اکسترنال برند وسترن دیجیتال

۱۲ شهریور ۱۴۰۱

هاردهای اکسترنال یکی از بهترین و محبوب‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره‌سازی و آرشیو اطلاعات هستند. هادرهای اکسترنال به راحتی به کامپیوتر متصل‌ می‌شوند و می‌تواند میزبانی امن برای اطلاعات کامپیوتر شما باشند. در این زمینه چندین برند فعالیت دارند و وسترن دیجیتال یکی از آن برندهایی است که کاربران به محصولات ساخت این شرکت اعتماد زیادی دارند. در این ویدیو به سه مدل از بهترین هاردهای وسترن دیجیتال می‌پردازیم که با خیال راحت می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول از همه باید مدل My Book Desktop را معرفی کنیم که اندازه‌ی بزرگ و دوام بالایی دارد. مدل ۶ ترابایتی این هارد با قیمت حدودا ۴ میلیون تومانی فروخته می‌شود. بنابراین به عنوان هارد اکسترنال مختص آرشیو اطلاعات می‌توانید با خیال راحت روی آن حساب کنید.

گزینه‌ی دوم My Passport نام دارد که یکی از محبوب‌ترین هاردهای وسترن دیجیتال محسوب می‌شود. البته در زمینه‌ی نگه‌داری باید به شدت مراقب آن باشید. ظرفیت ۴ ترابایتی این هارد با قیمت حدودا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

سومین مدل این فهرست هم هارد Elements است که برای خرید مدل ۲ ترابایتی آن باید حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بپردازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه