راهنمای خرید پاوربانک مخصوص تبلت

۶ شهریور ۱۴۰۱

اگر برای تبلت خود به دنبال یک پاوربانک مناسب هستید، باید در وهله‌ی اول به ظرفیت پاوربانک موردنظر توجه نشان دهید. بنابراین فقط باید از بین پاوربانک‌های مبتنی بر ظرفیت بالا دست به انتخاب بزنید. در این ویدیو به ۳ پاوربانک مناسب تبلت‌ها می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برای مدل اول باید به باسئوس مدل PPJL000001 اشاره کنیم که دارای ظرفیت ۲۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت است. این پاوربانک ۳ خروجی دارد و به لطف پشتیبانی از شارژ سریع، برای شارژ کردن آن لازم نیست زمان زیادی منتظر بمانید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید این پاوربانک را بخرید.

در این لیست نباید پاوربانک انرجایزر مدل UE30000PQ با ظرفیت ۳۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت را از قلم بیندازیم. انرجایزر در زمینه‌ی پاوربانک‌ها یکی از برندهای مشهور و باکیفیت محسوب می‌شود و این محصول هم حرف زیادی برای گفتن دارد. با پرداخت حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قادر به خرید این پاوربانک هستید.

در نهایت باید به پاوربانک هوکو مدل J73 با ظرفیت ۳۰۰۰۰ میلی آمپر ساعت اشاره کنیم که برای تبلت ایده‌ال است. این مدل ارزان‌ترین در بین این سه گزینه محسوب می‌شود و حدود ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه