بررسی بردگیم قلعه‌ی برگاندی؛ خانه‌سازی نوبتی

بازی «قلعه‌ی برگاندی» (The Castle of Burgundy) یکی از بردگیم‌های معروف چند سال اخیر است. بازی‌کننده‌ها در این بازی باید نوبت به نوبت تلاش کنند تا منابع جمع کنند و برای خود روی نقشه‌ای قلعه بسازند. بازی قوانین ساده‌ای دارد و نیاز به یادگیری چندانی هم ندارد. آرین بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای را به قلعه‌ی برگاندی اختصاص داده است.

بازی فکری چارپایه مدل قلعه های برگاندی

همه چیز بازی با تاس انجام می‌شود و بازی‌کننده‌ها در ابتدا قلعه‌ای برای خود روی نقشه می‌سازند و در ادامه هر نوبت تاس می‌ریزند و در نوبت خود انتخاب می‌کنند تا با پیشرفت در شهرسازی، تجارت، دامداری یا تحقیق علمی، منابع بیشتر جمع کنند. بازی روندی ساده اما بسیار جذاب دارد و کیفیت ساختش هم بسیار خوب است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم قلعه‌ی برگاندی ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. فریبرز

    از تنها چیزیش ک بدم میاد ستاپ بازی و در نهایت جدا کردن و جمع کردن توکن ها برای گزاستن توی جعبه بازیه…

    جمع و پهن شدن بازی خیلی عذابه!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما