معرفی ضروری‌ترین ابزارهای دستی برای هر خانه

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

در هر خانه‌ای باید ابزارهای دستی مشخصی وجود داشته باشد و در کل وجود آن‌ها ضروری است. در این ویدیوی بسیار کوتاه، به تعدادی از این ابزارها و دلیل اهمیت آن‌ها می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

پیچ‌گوشتی اولین ساده‌ترین ابزاری است که در شرایط مختلف به آن نیاز پیدا می‌کنید. پیچ‌گوشی‌تی‌ها انواع مختلفی دارند و مثلا می‌توانیم به نمونه‌های چهارسو، دوسو، مربعی و ستاره‌ای اشاره کنیم. اما در کل در خانه باید یک پیچ‌گوشتی چهارسو و دوسو سایز متوسط باید داشته باشید.

انبردست هم یکی دیگر از ابزارهای دستی ضروری به حساب می‌آید که مثلا برای بیرون کشیدن میخ یا نگه داشتن سیم می‌توانید از آن بهره ببرید. برای اهمیت چکش هم لازم نیست دلیل خاصی را مطرح کنیم. در این زمینه مدل‌های مختلفی وجود دارد ولی در کل یک چکش ۲۰۰ یا ۲۵۰ گرمی برای بیشتر کارها کافی است.

برای باز و بسته کردن مهره‌ها چاره‌ای جز استفاده از آچار ندارید و ساده‌ترین و بهترین نوع آچار برای استفاده‌های خانگی، آچار فرانسه است. البته اگر فنی هستید، احتمالا به آچار کلاغی یا شلاقی هم نیاز پیدا می‌کنید. برای بریدن چوب و هرس کردن درخت‌ها هم نیاز به اره پیدا می‌کنید که در کل اره‌های سامورایی، گزینه‌ی خوبی محسوب می‌شوند.

به منظور اندازه‌گیری چیزهای مختلف هم باید از متر استفاده کنید. برای تراز کردن وسایلی مانند یخچال و ماشین لباسشویی هم می‌توانید از تراز استفاده کنید. البته در این زمینه امکان استفاده از گوشی‌های هوشمند هم وجود دارد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه