بررسی فلاسک ترموس ThermoCafe EveryDay؛ قدرتمند در حفظ دما

یکی از وسایلی که برای هر پیک‌نیک، سفر و طبیعت‌گردی حتما همراه خودمان داریم، فلاسک است. نوشیدن یک فنجان چای یا قهوه‌ی گرم یا یک نوشیدنی خنک و خوشمزه در دل طبیعت و هوای عالی چیزی نیست که بتوان از آن گذشت و فلاسک‌ها این لذت را در اختیارمان قرار می‌دهند. در این ویدیو فلاسک ترموس ThermoCafe EveryDay را جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

حجم فلاسک ترموس ThermoCafe EveryDay، هفتصد سی‌سی و رنگ آن مشکی مات است. عاسق این فلاسک از نوع خلاء است. ارتفاع آن ۳۰ سانتی‌متر، قطر آن ۱۰ سانتی‌متر و وزن آن ۴۸۰ گرم است. این فلاسک تا ۱۲ ساعت نوشیدنی‌های گرم و سرد شما را نگهداری می‌کند.

شکل طراحی بدنه‌ی این فلاسک خوب است و استفاده از آن را آسان کرده است. بدنه‌ی این فلاسک از استیل ضد زنگ ساخته شده است و کاملا ضد نشت است. همچنین در ساخت این فلاسک از بهترین متریال استفاده است که از طعم‌دار شدن مایعات درون آن جلوگیری می‌کند. درب و سری فلاسک پیچی هستند و نوع خروجی آن هم ضامنی است. سری فلاسک دو تکه است و به صورت پیچی باز می‌شود که برای ریختن انواع مایعات می‌توانید از هر کدام از دو سری استفاده کنید.

برای بررسی بهتر فلاسک ترموس ThermoCafe EveryDay، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما