بررسی اسپیکر لنوو TS33-B؛ فاقد باتری و بدون ویژگی خاص

۵ شهریور ۱۴۰۱

لنوو چندین مدل اسپیکر دسکتاپی معرفی کرده و در این ویدیو قصد داریم اسپیکر لنوو TS33-B را بررسی کنیم تا ببینیم آیا با توجه به قیمتی که دارد خریدن آن کار عاقلانه‌ای محسوب می‌شود یا نه.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

مانند بیشتر اسپیکرهای دسکتاپی، این محصول هم از بلوتوث و هم از AUX پشتیبانی می‌کند و در این زمینه دست کاربر باز است. از نظر طراحی، این محصول تفاوت چندان خاصی با اسپیکر لنوو DS102 ندارد ولی در هر صورت مهم‌ترین وجه تمایز ظاهری این دو مدل، بهره‌گیری اسپیکر لنوو TS33-B از نور RGB است. یک کابل هم از بدنه خارج شده که برای تامین انرژی و دریافت صدا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بعد از روشن کردن اسپیکر، چراغ‌های RGB توجه را جلب می‌کنند ولی هیچ قابلیت برای شخصی‌سازی و حتی خاموش کردن آن‌ها وجود ندارد. از بین ضعف‌های این اسپیکر میتوانیم به عدم امکان خاموش کردن RGB اشاره کنیم که ممکن است برای برخی کاربران به ویژگی آزاردهنده‌ای تبدیل شود. همچنین نباید عدم وجود باتری را از قلم بیندازیم. کیفیت صدا نسبت به مدل DS102 بسیار بهتر شده ولی همچنان برای گوش دادن به موسیقی مناسب نیست. خوشبختانه هیچ تاخیری بین صدا و تصویر وجود ندارد و همین موضوع یک مزیت مهم به حساب می‌آید. در حال حاضر با پرداخت حدود ۷۰۰ هزار تومان می‌توانید اسپیکر لنوو TS33-B را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه