۳ ملودیکای خوب برای خرید؛ سوزوکی و یاماها و هوهنر

۱۳ شهریور ۱۴۰۱

ملودیکا ساختاری شبیه ارگ بادی یا هارمونیکا دارد و از دسته‌ی سازهای بادی به شمار می‌رود. کنار ملودیکا لوله‌ای وجود دارد که نوازنده در آن می‌دمد. بدنه‌ی ساز از یک کیبورد تشکیل شده. فشار یکی از کلیدها به همراه دمیدن باد در لوله، زبانه‌ها را به ارتعاش درمی‌آورد و باعث تولید صداهایی در دامنه‌های گوناگون می‌شود. ملودیکا معمولا دو یا سه اکتاو دارد و شکل مدرن آن سال ۱۹۵۰ توسط کمپانی هوهنر عرضه شد که یکی از ملودیکاهایی که در این ویدیو پیشنهاد خرید آن را داده‌ایم محصول همین کمپانی است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ملودیکای مدل student هوهنر ۳۲ کلید دارد و دو و نیم اکتاو است که برای کسانی که می خواهند تازه نواختن ملودیکا را شروع کنند مناسب است.

ملودیکای یاماها p37d هم جزو ملودیکاهای خوش‌صدا و با کیفیت است که با قیمت مناسب می‌توانید آن را خریداری کنید. این ملودیکا سه اکتاو دارد و خیلی از نوازندگان جز و بلوز از این ملودیکا برای نواختن ملودی‌ها استفاده می‌کنند.

سومین ملودیکای پیشنهادی ما سوزوکی مدل M37 است که سه اکتاو دارد و هم صدا و هم ظاهرش خوب است و می‌توان آن را هم‌رده‌ی یاماهای P37D دانست.

این سه ملودیکا در رده‌ی قیمتی بین ۳ تا ۶ میلیون هستند و اگر ملودیکای زیر یک میلیون تومان بگیرید صدای خوبی از آن نمی‌توانید تولید کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه