بررسی بردگیم در گذر زمان جدید؛ نسخه‌ای کامل‌تر و بزرگ‌تر

۱۲ دی ۱۴۰۱

بردگیم قدیمی «در گذر زمان» در قالب نسخه‌ای تازه به نام «داستانی تازه در تمدن» (A New Story of Civilization) تلاش کرده است تا همان بازی قبلی را گسترده‌تر و کامل‌تر کند. بازی‌کننده‌ها طی این بازی تلاش می‌کنند تا یک تمدن کامل بسازند و با استفاده از منابع مختلف، از رقبای خود که همزمان مشغول این کار هستند جلو بزنند. آرین امروز به این نسخه‌ی جدید از بازی «در گذر زمان» (Through the Ages) می‌پردازد.

بازی فکری سی جی ای مدل Through The Ages A New Story of Civilization

بازی در سبک استراتژی است و بازی‌کننده‌ها منابع مختلفی در اختیار دارند؛ منابعی که در قالب کارت‌های مختلف به آن‌ها داده می‌شود و باید این کارت‌ها را جمع کنند. بازی‌کننده‌ها باید به ساخت تمدن‌های مختلف، ساخت سازه‌ها، انتخاب رهبران و پیشرفت جامعه در بخش‌های مختلف مشغول شوند و برای کارهایی که انجام می‌دهند امتیاز بگیرند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بردگیم در گذر زمان (Through the Ages) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه