بررسی دو بردگیم در گذر زمان و تاپستری؛ تمدن روی میز

۱۷ مرداد ۱۴۰۱

آرین برای بررسی‌های کوتاه این هفته‌ی خود، دو بردگیم در سبک بازی «تمدن» انتخاب کرده است؛ یعنی از آن دسته بازی‌ها که سبک و سیاق تاریخی دارند و بسیار پیچیده هستند و طی آن‌ها، باید کنترل حکومت‌ها یا تمدن‌های مختلف را برعهده بگیرید. این دو بازی «در گذر زمان» (Through the Ages) و «تاپستری» (Tapestry) هستند و هر دو در سبک ساخت و ساز و تمدن جای می‌گیرند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در هر دو بازی Through the Ages و Tapestry، با یک تخته‌ی بسیار جذاب و مهره‌های زیبایی روبرو می‌شویم؛ طوری که تجربه‌ی ساخت و ساز و پیشرفت تمدن‌ها به‌خوبی در هر دو بازی پیاده شده است. یکی از بازی‌ها حسابی پیچیده و سخت و دیگری ساده‌تر است و می‌توان سریع‌تر آن را یادگرفت. آرین هر دو بازی را به‌خوبی بررسی می‌کند و نشان می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با دو بردگیم در گذر زمان و تاپستری، ویدیوی بالای آرین را ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه