بررسی بردگیم بلیط برای سواری؛ دزدی بزرگ قطار

۲۹ آبان ۱۴۰۱

هامون در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ یک بازی قدیمی رفته است. بردگیم «بلیط برای سواری» (Ticket to Ride) از بازی‌کننده‌ها می‌خواهد تا با استفاده از کارت‌های خود، تلاش کنند تا روی تخته‌ی بازی بیشترین خطوط راه آهن را برای خود به‌دست آورند؛ بازی‌کننده‌هایی که بتوانند دوردست‌ترین مناطق را به هم متصل کنند یا خطوط راه آهن طولانی‌تری داشته باشند، برنده‌ی بازی می‌شوند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی به این شکل است که در هر نوبت، بازی‌کننده‌ها این فرصت را دارند تا کارت بردارند، یا یک خط راه آهن را بخرند. با این حال، خرید خط راه آهن نیازمند منابع است و نمی‌توان به سادگی در هر نوبت همه چیز را تصاحب کرد. از طرفی، اگر بازی‌کننده‌ها تمام مدت مشغول جمع‌آوری منابع شوند و خط راه آهنی نخرند، چیزی نصیب‌شان نخواهد شد. در این میان، اگر بازی‌کننده‌ای در مناطق دوردست، خطوط راه آهن برای خود خریده باشد، امتیاز اضافه می‌گیرد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای هامون را برای بررسی برد گیم بلیط برای سواری (Ticket to Ride) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar فریبرز

    یکی از بدترین تحلیل ها بود شما توی bgg ندیدی خیلیا میان یک بازی رو Re-Theme میکنن و قرار میدن؟ یا حتی تولید کننده یک بازی رو Re-Theme میکنه و حالا یا تولید میونه یا ب صورت pnp ارائه میده؟! بازی مثل بندیدا ک تم کروناش ساخته شد و رسمس هم هست!
    اتفاقا شاهراه جدای از تم بسیار زیبا و ایرانیزه بودنش کاملا بالانس هست و بنظرمن کیفیت ساخت و طراحی ب حدی خوبه ک میتونه ب عنوان یک نسخه Re-Theme توی Bgg معرفی بشه و قطعا جامعه بردگیمی هم باهاش هیچ مشکلی نداره! من نمیفهمم چرا باید همیشه فکر کنیم مرغ همسایه غازه!
    خیلی از بازی ها تمشون تغییر کرده ک فاجعه بودن! ولی بهترین Re-Theme انجام شده توی ایران با اختلاف شاهراه هست!

  2. Avatar پرهام

    حالا دزدی چرا؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه