بررسی بردگیم تیکت تو راید؛ قطار بی‌نهایت

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

در بررسی کوتاه امروز بازی‌های تخته‌ای، آرین یکی از معروف‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین بردگیم‌های چند دهه‌ی اخیر را تحت نظر خود قرار می‌دهد. بازی «بلیط سواری» یا Ticket to Ride از نظر قوانین و یادگیری بسیار ساده است، اما می‌توان آن را صدها بار به شکل‌های متفاوت تجربه کرد؛ بدون آنکه خسته کننده شود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در برد گیم تیکت تو راید، بازی‌کننده‌ها این هدف را دارند که بیشترین خطوط راه آهن را در امریکا متعلق به خود کنند. کسی که در انتهای بازی طولانی‌ترین خطوط قطار را داشته باشد یا مکان‌های دور از دسترس را متصل به قطار کرده باشد، پوینت دریافت می‌کند و با محاسبه‌ی پوینت‌ها، برنده‌ی بازی می‌شود. بازی‌کننده‌ها در در هر نوبت این فرصت را دارند تا یک کارت بکشند یا اینکه خطوط قطار را بگیرند و باید حواسشان باشد تا فرصت را از دست ندهند و نگذارند رقبا بیشترین خطوط قطار را بگیرند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم تیکت تو راید (Ticket to Ride) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه