بررسی بازی فکری زینگو مدل تیکا؛ آموزشی و سرگرم‌کننده

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

بازی‌های فکری مهارت‌های بسیار زیادی را در عین سرگرم کردن، به کودکان آموزش می‌دهند. توانایی درک بهتر، تقویت عکس‌العمل و توانایی در حل مسائل از جمله مهارت‌هایی هستند که فرزند شما به کمک یک بازی فکری ساده می‌تواند یاد بگیرد. در این ویدیو قصد داریم بازی فکری زینگو مدل تیکا را بررسی کنیم که حتما دوست خواهید داشت.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این بازی فکری برای کودکان بالای ۴ سال طراحی شده است. بین ۲ تا ۴ نفر می‌توانند آن را بازی کنند و هر دور بازی حدودا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد. بازی فکری زینگو مدل تیکا به حالت کارتی طراحی شده و در سبک بازی‌های حافظه‌ای محسوب می‌شود.

محتویات بازی فکری زینگو مدل تیکا از ۱۳ لانه، ۱۰ مرغ، ۱۰ تخم‌مرغ سفید، ۴ تخم‌مرغ رنگی، ۴ زمینه‌ی رنگی برای بازی جا تخم‌مرغی و یک بروشور راهنما تشکیل شده است. در ابتدا هر بازیکن باید زمینه‌ی رنگی خود را به همراه تخم‌مرغ همرنگش انتخاب کند و جلوی خود قرار دهد. اولین نفری که مرغ و تخم‌مرغ را برمی‌دارد، باید تخم‌مرغ خود را به جاتخم‌مرغی انتقال دهد و مرغ را روی یکی از لانه‌های خالی بگذارد. این روال برای همه‌ی بازیکنان تکرار می‌شود.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر بازی فکری زینگو مدل تیکا، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه