بررسی کیت آموزشی ربات کوچولو؛ خلاقانه و پر از جزئیات جالب

۱۳ شهریور ۱۴۰۱

اگر دوست دارید کودکتان را وارد دنیای تکنولوژی و فناوری کنید، بازی‌های رباتیک و ساخت ربات یک پیشنهاد بسیار مناسب برای شما خواهد بود. در این ویدیو قصد داریم کیت آموزشی ربات کوچولو مدل پاور ربات را با شما بررسی کنیم که یک مجموعه‌ی بسیار سرگرم کننده و آموزنده بوده و به پرورش استعدادها و مهارت‌های فرزندتان کمک بسیار زیادی می‌کند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

کیت آموزشی ربات کوچولو، محصولی از شرکت نوین ماورا بوده و یک مجموعه‌ی کامل آموزش رباتیک برای رده‌ی سنی ۴ تا ۱۵ سال است. داخل جعبه‌ی این محصول، ۲ عدد گیربکس دوطرفه، ۴ عدد چرخ اسپرت، ۲ موتور آرمیچر برای گیربکس و یک موتور تک، سازه‌های پلاستیکی متنوع برای ساخت ربات‌ها، یک عدد فن یا پره، پیچ‌گوشتی کوچک و تعداد زیادی پیچ و مهره، دسته‌ی بازی، کابل و مبدل اتصال و همین‌طور یک جای باتری به همراه ۴ عدد باتری قلمی وجود دارد.

برای آشنایی با قطعات و نحوه‌ی ساخت ربات‌ها، بچه‌ها می‌توانند از سی‌دی آموزشی که همراه محصول قرار دارد کمک بگیرند یا وارد وب‌سایت شرکت سازنده‌ی این محصول شوند و همراه با دیدن ویدیوهای آموزشی، مرحله به مرحله ربات‌های جالب و مختلف را بسازند.

برای بررسی کامل‌تر کیت آموزشی ربات کوچولو مدل پاور ربات، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «کیت آموزشی ربات کوچولو مدل پاور ربات» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه