بررسی ساعت مچی مردانه تایتن؛ خوش‌ساخت و ایدئال برای خاص‌پسندان

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

این سری از ویدیوها مخصوص علاقه‌مندان به ساعت‌های مچی است. ما هر هفته نگاهی دقیق به یک ساعت مچی جذاب می‌اندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کنیم. این‌بار، به بررسی ساعت مچی مردانه تایتن می‌پردازیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

برند تایتن پنجمین تولیدکننده‌ی بزرگ ساعت در دنیاست. جالب است بدانید که در هر ۳ ثانیه یک ساعت از برند تایتن در دنیا به فروش می‌رسد. این حقیقت نشان‌دهنده‌ی قدرت مارکتینگ این شرکت است که از سال ۱۹۸۴ کار خود را شروع کرده است. هلدینگ «تاتاگروپ» که صاحب برند تایتن است، برندهای بزرگی مانند جگوار، لندروور، مجموعه هتل‌های تاج و بسیاری شرکت بزرگ دیگر را در اختیار دارد.

ساعت مچی مردانه تایتن در نگاه اول از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است. پشت ساعت اطلاعات مقاوت آن در برابر فشار آب و تمام استیل بودن بدنه‌ی آن ذکر شده است. روی صفحه‌ی ساعت پنجره‌ی نمایش تاریخ، ایام هفته و نمایشگر ۲۴ ساعته وجود دارند. با بیرون کشیدن کراون در یک مرحله و چرخاندن آن خلاف عقربه‌های ساعت می‌توان تاریخ را تنظیم کرد.

بند این ساعت از چرم طبیعی ساخته شده است و دوخت تمیزی دارد و روی آن برجستگی‌ای دارد که طراحی ساعت را جذاب‌تر کرده است. یکی از ویژگی‌های خوب این ساعت رنگ مات مشکی روی بدنه‌ی استیل ساعت است که باعث می‌شود اثر تماس دست روی آن دیده نشود.

در ساخت این ساعت به جزییات توجه خوبی شده است و اتصالات آن باکیفیت است. طراحی صفحه‌ی این ساعت مربعی شکل است و به همراه بند چرم قهوه‌ای رنگ آن می‌تواند یک ساعت عالی برای استفاده‌ی روزمره و حتی کمی رسمی‌تر باشد. قطر قاب نمایشگر ساعت ۴۰ میلی‌متر و ضخامت بند آن ۲۴ میلی‌متر است.

برای بررسی بهتر ساعت مچی مردانه تایتن، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما