بررسی بردگیم توکایدو؛ قدم گذاشتن در یکی از معروف‌ترین جاده‌های ژاپن

بردگیمی که این هفته به سراغ آن رفتیم، بردگیم توکایدو (Tokaido) است که در آن شما نقش مسافری در یک جاده‌ی قدیمی و مهم ژاپنی را بازی می‌کنید که حین سفر خود با جاذبه‌های زیادی روبه‌رو می‌شوید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

توکایدو یکی از ۵ جاده‌ی مهم ژاپن در دوران قدیم بوده و در لغت به معنی جاده‌ی شرقی ساحلی است. در این بازی این فرصت به شما داده می‌شود تا از این جاده‌ی معروف گذر کنید، به چشمه‌های آب گرم سری بزنید، غذاهای جدید امتحان کنید و حتی نقاشی بکشید. طراحی این بازی را بازی‌ساز معروف آنتوان باوزا انجام داده است که با بازی‌های بزرگی همچون عجایب هفت‌گانه و دوئل برای همه شناخته شده است.

در این سفر جذاب هر بازیکن به مکان‌های مختلفی سر می‌زند و در پایان روز مسافری برنده است که بیشترین مراوده را داشته و جذاب‌ترین چیزها را پیدا کرده. در این بازی نوبت بازی ساعت‌گرد یا خلاف ساعت‌گرد نیست و نوبت با بازیکنی است که از بقیه عقب‌تر است و در طول مسیر بازیکنان باید برای یکدیگر صبر کنند تا بتوانند حرکت کنند. توقف‌های مختلف در مسیر این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا گاهی پول جمع‌آوری کنند و گاهی برای به دست آوردن امتیاز، پول خرج کنند.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم توکایدو شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما