بررسی بردگیم دنباله‌ها؛ توریسم رقابتی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای «دنباله‌ها» یا Trails ساختار بسیار متفاوت و خلاقانه‌ای در ارایه‌ی گیم‌پلی خود دارد. بازی‌کننده‌ها در طول این بازی باید به مناطق مختلف سفر کنند، منابع جمع‌کنند و به عکاسی مشغول می‌شوند. در بررسی امروز بازی‌های تخته‌ای، هامون به خوبی این بردگیم متفاوت را به نمایش می‌گذارد و آموزش می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها در بازی Trails به شکلی تصادفی، به مناطق مختلف سفر می‌کنند. پیشرفت در بازی نیازمند جمع‌آوری منابع مختلف و استفاده از آن‌هاست و در عین حال هم گرفتن عکس‌های مختلف از مناطقی که به آن سفر می‌کنند (در قالب کارت‌های متفاوت)، بخشی بزرگ از گیم‌پلی است. بازی‌کننده‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند تا بتوانند در مناطق مختلف پیشرفت کنند و به ناحیه‌های جدیدتری سفر کنند. بازی قوانین خاص و متفاوت خود را دارد و ممکن است نیاز به یادگیری بیشتری از یک بردگیم معمول داشته باشد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم Trails ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه