بررسی باربیکیو سفری کد ۱۰۳۳؛ جمع‌وجور و کاربردی

برای پخت‌وپز و داشتن یک وعده‌ی غذایی گرم و لذیذ در سفرهای طبیعت‌گردی و کمپینگ نیاز به یک باربیکیوی مناسب دارید؛ باربیکیویی که هم باکیفیت باشد و هم سبک و جمع‌وجور. در این ویدیو باربیکیو سفری کد ۱۰۳۳ را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ابعاد باربیکیو سفری کد ۱۰۳۳، ۳۰x45x30 سانتی‌متر و در حالت جمع‌شده جایی تقریبا اندازه‌ی یک کتاب را اشغال می‌کند. وزن آن هم ۱۵۰۰ گرم است. این باربیکیو شامل سه بخش است: بدنه‌ی اصلی، دو پایه و یک توری برای گریل کردن. پایه‌های این باربیکیو از جنس استیل هستند و بعد از نصب به بدنه به صورت ضربدری از داخل هم رد شده و بدنه را نگه می‌دارند. به خاطر طراحی جالب این پایه‌ها، می‌توان از آن‌ها به عنوان دسته‌ای برای حمل هم استفاده کرد.

توری گربل هم جنس استیل دارد و اندازه‌ی آن طوری است که یک وعده‌ی غذایی دو تا سه نفره را می‌توان روی آن تهیه کرد. یک باربیکیو نصب و جمع‌آوری بسیار آسانی دارد و همانطور که گفتیم با توجه به اندازه‌ی کوچک و سبکی آن، جای زیادی اشغال نمی‌کند و حمل آسانی دارد.

برای بررسی بهتر باربیکیو سفری کد ۱۰۳۳، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما