بررسی صندلی سفری مدل LP-01؛ سبک با قابلیت حمل راحت

احتمالا یکی از مهم‌ترین دلایلی که افراد به طبیعت علاقه دارند، آرامشی است که از آن می‌گیرند و اینکه می‌توانند در طبیعت ذهن خود را رها کنند. تصور کنید چند ساعت رو به یک منظره‌ی زیبا بنشینید و سعی کنید نگرانی‌هایتان را کنار بگذارید و خود را آرام کنید. در این ویدیوی تلنت قصد داریم صندلی سفری مدل LP-01 را به شما معرفی کنیم که می‌تواند وسیله‌ای کاربردی در طبیعت‌گردی‌هایتان باشد.

صندلی سفری مدل LP-01
۳۳ %
۳,۱۲۰,۰۰۰
۲,۰۹۸,۰۰۰ تومان

این صندلی در حالت باز شده، ابعاد بزرگی دارد، اما در حالت جمع شده به اندازه‌ی یک کیف است. این محصول یک کیف حمل همراه خود دارد و طول آن معادل ۴۶ و عرض آن ۱۳ سانتی‌متر است؛ جنس و دوخت آن هم بسیار مناسب است. وزن صندلی ۱۳۰۰ گرم بوده و سبک است. البته باید بدانید که نصب کردن این صندلی به تنهایی کار راحتی نیست و می‌تواند تبدیل به یک چالش شود. از آن‌جایی که پارچه‌ی روی صندلی به سختی به میله‌ها می‌رسد، نصب کردن آن می‌تواند کمی سخت باشد. بدنه‌ی صندلی از جنس آلومینیوم بوده و طبق گفته‌ی شرکت سازنده‌ی محصول، مقاومت بالایی دارد. هرچند احتمال دارد در فشارهای بالا، خم شود.

برای بررسی کامل‌تر مشخصات و ویژگی‌های صندلی سفری مدل LP-01، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما