بررسی ظرف غذا سفری کد ۸۵۲۹؛ سبک و همراه با قاشق و چنگال

۱۹ آذر ۱۴۰۲

لازم نیست که حتما اهل سفر و ماجراجویی باشید تا به یک ظرف غذای قابل حمل و سفری نیاز داشته باشید. بسیاری از کارمندان و دانش‌آموزان هم در کیف و کوله‌شان یک ظرف غذای قابل حمل دارند. اگر به هر دلیلی ساعاتی از روز را بیرون از خانه می‌گذرانید حتما به یک چنین ظرفی نیاز دارید. ظرفی که طراحی خوبی داشته باشد. چندان جا نگیرد و غذا را هم گرم نگه دارد. اگر به دنبال چنین ظرفی هستید. این ویدئو را دنبال کنید.

در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت ظرف غذا سفری کد ۸۵۲۹ را بررسی می‌کنیم.

ظرف غذا سفری کد 8529

ظرف غذا سفری کد ۸۵۲۹

۳۲ %
۳۳۶,۰۰۰
۲۲۹,۰۰۰ تومان

نکته‌ی بسیار مهم درباره‌ی خرید یک ظرف غذای سفری و قابل حمل جنس پلاستیک آن است. استفاده از مواد اولیه‌ی بی‌کیفیت اغلب خطراتی برای سلامتی در پی خواهد داشت. خبر خوب اینکه ظرف غذا سفری کد ۸۵۲۹ این دغدغه را برطرف کرده و با استفاده از پلاستیک باکیفیت و مرغوب محصولی خوب باکیفیت و باقیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. این ظرف چندان جایی در کوله‌ی شما نمی‌گیرد و وزن آن هم ۱۵۰ گرم است. فضای داخلی آن به چند بخش تقسیم نشده و هیچ جدا کننده‌ای ندارد. روی این ظرف یک قاشق و چنگال هم قرار دارد که به شما کمک می‌کند در هر فضای از آن استفاده کنید.

برای بررسی ظرف غذا سفری کد ۸۵۲۹ و آشنایی بیشتر با ویژگی‌های آن‌‌، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه