بررسی قوری و کتری سفری مدل شامورتی؛ طراحی جذاب و باکیفیت

۱۹ مرداد ۱۴۰۱

کمپینگ و طبیعت‌گردی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، البته که فعالیت‌های شما در طول طبیعت‌گردی می‌تواند مشخص کننده‌ی میزان لذت سفر برای شما باشد. بدون شک نوشیدن یک لیوان چای خوش‌طعم و خوش‌عطر در هوای آزاد، می‌تواند یکی از دلچسب‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین کارها باشد. در این ویدیو قصد داریم قوری و کتری سفری مدل شامورتی را با شما بررسی کنیم که بدون شک همراه بسیار مناسب و بادوامی برای سفرهای شما خواهد بود.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

به کمک این مدل کتری و قوری شامورتی، شما می‌توانید طعم واقعی چای هیزمی را تجربه کنید. وزن این کتری و قوری معادل ۱ کیلوگرم، مقدار حجم آن یک لیتر و به طور متوسط برای ۳ نفر انتخابی بسیار مناسب خواهد بود.

ابعاد دقیق کتری معادل ارتفاع ۲۸ سانتی‌متر و پهنای ۱۱.۵ سانتی‌متر و ابعاد قوری نیز ارتفاع ۱۶ سانتی‌متر و پهنای ۱۱.۵ سانتی‌متر است. ارتفاع قوری و کتری روی هم معادل ۴۱ سانتی‌متر است. جنس بدنه‌ی این کتری از آلومینیوم ضدزنگ بوده و با توجه به ساختار و طراحی بدنه‌اش، نقطه‌ی جوش بالایی در مدت زمان کمی دارد.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر قوری و کتری سفری مدل شامورتی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «قوری و کتری سفری مدل شامورتی» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه