بررسی قاشق و چنگال سفری مدل A6؛ کاربردهای فراوان با طراحی منحصر به فرد

از آنجایی که وسایل سفر باید جای کمی بگیرند و کارایی زیادی هم داشته باشند مسئله «طراحی» در آن‌ها اهمیت بالایی دارد. بسیاری از کمپانی‌ها هم تلاش می‌کنند تا با طراحی‌های منحصر به فرد بیشترین کارایی در کمترین فضا را به محصولات سفر و کمپینگ اضافه کنند. محصولی که در این ویدئو هم معرفی می‌کنیم چنین ویژگی مهمی دارد. با بررسی قاشق و چنگال سفری مدل A6 با ما همراه باشید.

قاشق و چنگال سفری مدل A6

قاشق و چنگال سفری مدل A6 طراحی منحصر به فردی دارد که البته استفاده از آن با چالش‌هایی هم همراه خواهد کرد. در واقع یک طرف این محصول به صورت قاشق طراحی شده و یک طرف دیگر به شکل چنگال و این بدان معنی است که هر بار از یک سوی این محصول می‌توان استفاده کرد و امکان استفاده از قاشق و چنگال به صورت همزمان وجود ندارد. این محصول ۷۰ گرم وزن دارد و روی بدنه‌ی آن جای خالی چند ابزار دیگر هم دیده می‌شود. به این ترتیب که با داشتن این محصول علاوه بر قاشق و چنگال می‌توانید چاقوی اره‌ای، دربازکن بطری، دربازکن کنسرو و آچار هم داشته باشید. در مجموع می‌توان گفت به جز موضوع چالش استفاده همزمان قاشق و چنگال، محصول با کیفیت و خوش‌ظاهری است که وزن کمی دارد و برای حمل در سفر مناسب است.

برای آشنایی بیشتر با قاشق و چنگال سفری مدل A6 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما