بررسی اجاق سفری مدل هات پلیت؛ کار راه انداز و جمع‌وجور

اجاق‌های سفری یک وسیله‌ی کار راه انداز و کارآمد برای سفر، گردش و طبیعت‌گردی هستند و شما به کمک آن‌ها می‌توانید به راحتی غذاهایتان را گرم کنید یا چای و قهوه دم کنید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم اجاق سفری مدل هات پلیت کد GR01 را به شما معرفی کنیم که طراحی شیک و در عین حال کوچک و جمع و جوری دارد.

اجاق سفری مدل هات پلیت کد GR01

این اجاق سفری طراحی شیک و زیبایی دارد و می‌توانید از آن برای گرم کردن غذا در سفر استفاده کنید، اما این اجاق می‌تواند برای دم کردن قهوه یک وسیله‌ی بسیار کارآمد باشد؛ زیرا فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و همچنین صفحه‌ی حرارتی آن اندازه‌ی مناسبی دارد. جنس بدنه‌ی این دستگاه استیل و بخش پایینی آن از پلاستیک تشکیل شده است. ۴ عدد لاستیک هم برای جلوگیری از سر خوردن اجاق در زیر آن تعبیه شده است. اجاق سفری هات پلیت یک دیمر ۵ درجه‌ای هم جلوی خود دارد که اولی برای خاموش کردن و ۴ تای دیگر برای تنظیم کردن دما هستند. یک چراغ هم روی دستگاه وجود دارد که روشن یا خاموش بودنش را به شما نشان می‌دهد.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با کارکرد اجاق سفری مدل هات پلیت کد GR01، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما