بررسی اجاق سفری مدل C5؛ کوچک و کاربردی

۲۲ تیر ۱۴۰۱

به همراه داشتن یک اجاق کوچک در خانه، طبیعت، مسافرت یا حتی محل کار می‌تواند بسیار کاربردی باشد. این اجاق‌های سفری کوچک هستند و استفاده از آن‌ها بسیار راحت است؛ همچنین به شما کمک می‌کنند تا نوشیدنی‌تان را برای مدت طولانی گرم نگه دارید. در این ویدیو قصد داریم اجاق سفری مدل C5 را باهم بررسی کنیم که در مواقع بسیار زیادی می‌تواند به کمک شما بیاید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این محصول ابعاد کوچکی داشته و همچنین بسته‌بندی کوچک و جمع‌وجوری نیز دارد. محتویات جعبه شامل خود هیتر، کابل شارژ به همراه دوشاخه و برگه‌ی راهنما به زبان چینی می‌شود. ابعاد هیتر معادل ۱۱ سانتی‌متر طول، ۱۳ سانتی‌متر عرض و ۲ سانتی‌متر قطر و ضخامت است. وزن آن نیز بسیار سبک بوده و معادل ۳۰۰ گرم است.

این هیتر برقی با برق مستقیم و پاوربانک کار می‌کند. جنس بدنه‌ی آن پلاستیک بوده و کیفیت مطلوبی هم دارد. اجاق سفری مدل C5 یک کلید در قسمت زیرین خود دارد که با گذاشتن ظرف روی هیتر، کلید فشار داده می‌شود و هیتر روشن می‌ماند و با برداشتن ظرف از روی هیتر این کلید غیرفعال شده و هیتر خاموش می‌شود.

برای بررسی کامل‌تر اجاق سفری مدل C5، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «اجاق سفری مدل C5» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه