بررسی چادر مسافرتی مدل TAYSIZHIGH01؛ طراحی خوب و مستحکم

در کنار تمامی لوازم ضروری و مهم برای کمپینگ و طبیعت‌گردی، یکی از مواردی که به آسایش بیشتر و همچنین لذت بیشتر در گردشگری کمک می‌کند، چادر مسافرتی است. چادرهای مسافرتی با ابعاد و طرح‌های مختلف قابل خرید هستند و شما با تهیه کردن یک چادر مسافرتی باکیفیت می‌توانید سفرتان را راحت‌تر کنید. در این ویدیو قصد داریم چادر مسافرتی ۸ نفره مدل TAYSIZHIGH01 را به شما معرفی کنیم.

چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZHIGH01

ابعاد بسته‌بندی این محصول شامل قطر ۸۲ و پهنای ۱۰ سانتی‌متر و وزن آن هم حدودا ۱۱ کیلوگرم است. ابعاد باز شده‌ی این چادر مسافرتی نیز معادل طول و عرض ۲۳۰ و ارتفاع ۲۱۰ سانتی‌متر است. ستون‌بندی فایبرگلاس و منعطف، پارچه‌ی برنو با استحکام بالا که پوشش بیرونی آن ضدآب است، از ویژگی‌های اصلی این چادر مسافرتی هستند.

ارتفاع این چادر به شکلی است که به راحتی می‌توان داخل آن ایستاد. چادر TAYSIZHIGH01 در کل یک درب و سه عدد پنجره دارد که تمامی پنجره‌ها از توری محافظ و نوار ابریشم برخوردار هستند تا از ورود حشرات جلوگیری کنند. چادر مسافرتی ۸ نفره مدل TAYSIZHIGH01 برخلاف مدل‌های مشابه خود، سقف شیب‌دار دارد تا در زمان بارندگی آب روی آن جمع نمی‌شود.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با چادر مسافرتی ۸ نفره مدل TAYSIZHIGH01، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما