بررسی چمدان کودک ترانکی؛ هم چمدان هم یک اسباب بازی جذاب!

بعضی اوقات انتخاب یک اسباب‌بازی از میان تمام اسباب‌بازی‌ها برای بچه‌ها سخت است و دوست دارند بیشتر از یکی را همراه خودشان از خانه بیرون بیاورند، اما دست‌های ما بیشتر جا ندارند. در عوض چمدان کودک ترانکی علاوه بر اینکه جای کافی برای اسباب‌بازی بچه‌ها دارد، به آن‌ها سواری هم می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این چمدان دوست‌داشتنی ۴ چرخ دارد و طراحی آن شبیه به یک راکر کودک است و بچه‌ها می‌توانند سوار آن شوند و بازی کنند. با این چمدان می‌توانید حمل اسباب‌بازی‌های اضافه را به خود بچه‌ها بسپرید. وقتی خود بچه‌ها برای آماده شدن و رفتن به گردش، وسایل مورد نیازشان را جمع کنند، درک بهتری در مورد محدودیت حمل وسایل پیدا می‌کنند و توقعات واقع‌گرایانه‌تری خواهند داشت. از طرف دیگر سواری با یک چرخ پر از اسباب‌بازی هم لذت خودش را دارد.

جنس بدنه از پلاستیک سخت است و روی آن اسم Baby Yuga چاپ شده است. لولای چمدان فلزی است و کف آن قرار گرفته. ۲ بند برای حمل و نقل والدین تعبیه شده است که یکی بند رودوشی و دیگری بند دستی است که هر دو مقاوم هستند. چمدان کمتر از ۲ کیلوگرم وزن دارد و بچه‌های ۱ تا ۴ سال می‌توانند روی آن بنشینند و با نظارت والدین با آن بازی کنند.

برای آشنایی بیشتر با چمدان کودک ترانکی شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما