بررسی دسته بازی تسکو TG155W؛ برای موبایل گیمرهای حرفه‌ای

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۷ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازی با موبایل، خصوصا بازی‌های شوتر اول شخص از طریق صفحه لمسی هم سخت است و هم لذت داشتن تجربه‌ای کامل از بازی را از شما می‌گیرد. به خاطر همین است که دسته‌های بازی مخصوص موبایل طراحی شده‌اند که بتوانید از بازی‌هایی مثل کال آو دیوتی موبایل تجربه‌ای در حد و اندازه‌ی یک عنوان کنسولی داشته باشید. اگر به دنبال چنین دسته‌هایی می‌گردید، دسته بازی تسکو TG155W شاید بتواند یکی از گزینه‌هایتان برای خرید باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

به عنوان یک محصول تولید داخل، دسته‌ی بی‌سیم تسکو کیفیت قابل قبولی دارد،  بسیار سبک است و در صورت وصل کردن گوشی آن قدری سنگین نمی‌شود که شما را هنگام بازی خسته کند. این دسته از هر دو سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می‌کند و با هر بار شارژ، می‌توانید به مدت ۵ ساعت با آن بازی کنید که رقم قابل قبولی به حساب می‌آید. البته که این دسته نقاط ضعفی هم دارد که پیش از خرید باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

در صورتی که به خرید دسته بازی تسکو TG155W علاقه‌مند شده‌اید، می‌توانید همین حالا آن را با قیمتی در حدود ۸۰۰ هزار تومان از فروشگاه دیجی‌‌کالا سفارش بدهید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن از شما دعوت می‌کنیم که این ویدیوی جعبه‌گشایی و بررسی را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما