بررسی هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5332؛ خوش‌ساخت با چند نقطه ضعف

۲۶ دی ۱۴۰۱

هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5332 از نوع گردنی محسوب می‌شود و از کیفیت ساخت خوبی بهره می‌برد. از امکانات جذاب این هدفون می‌توانیم به تعبیه‌ی یک دکمه برای جمع کردن سیم هندزفری اشاره کنیم. در ادامه این هندزفری را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا ببینیم آیا نسبت به رقبا حرف زیادی برای گفتن دارد یا نه.

هندزفری بلوتوثی تسکو مدل TH 5332

خوشبختانه بخش گردنی این هدفون هم به راحتی تا می‌شود و بدون اینکه نگران گره خوردن سیم‌ها باشید، می‌توانید آن را مثلا در کیف خود قرار دهید. با وجود کیفیت ساخت مناسب، کیفیت میکروفون‌ها چندان خوب نیست و بنابراین صدای باکیفیتی برای مکالمه در اختیار طرف مقابل قرار نمی‌گیرد. بنابراین اگر کیفیت صدای مکالمه اهمیت بسیار زیادی برای شما دارد، بهتر است از بین دیگر گزینه‌ها دست به انتخاب بزنید.

این هدفون دارای موتور ویبره است که می‌تواند مورد توجه برخی کاربران قرار بگیرد. کیفیت صدای قابل قبولی ارائه می‌دهد و با خرید آن می‌توانید از ۱۲ ماه گارانتی هم بهره ببرید. متاسفانه بخش گردنی این هدفون اندازه‌ی بسیار بزرگی دارد و حس خوبی را به شما منتقل نمی‌کند. این در حالی است که برخی از رقبا در این زمینه بهتر ظاهر شده‌اند.

باتری استفاده شده در هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5332 در عرض حدود ۳.۵ ساعت شارژ می‌شود و با هر بار شارژ می‌توانید از آن برای ۱۶ ساعت مکالمه یا ۱۸ ساعت گوش دادن به موسیقی استفاده کنید. برای کنترل سطح صدا و مکالمه، روی بخش دور گردنی آن چند دکمه تعبیه شده است که استفاده از این هدفون را بسیار راحت‌‎تر کرده است. بنابراین با توجه به ویژگی‌های این هدفون، باید ببینید که آیا گزینه‌ی مناسبی برای شما محسوب می‌شود یا نه.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه