بررسی هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5383؛ هدفون دور گردنی استاندارد

هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5383 مانند بیشتر محصولات تسکو، با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد ولی این محصول که موفق شده نظر مثبت بیش از ۷۳ درصد از خریداران آن در دیجی‌کالا را جلب کند، آیا واقعا ارزش خرید بالایی دارد؟ در ادامه به این محصول می‌پردازیم.

هندزفری بلوتوثی تسکو مدل TH 5383

در مورد کیفیت ساخت باید بگوییم که با توجه به قیمت خرید این محصول، از مواد باکیفیتی برای ساخت آن استفاده شده است. خود ایربادها هم وزن کمی دارند و بنابراین خیلی خوب در گوش قرار می‌گیرند و فشاری به گوش‌ها وارد نمی‌کنند. البته اگر سیم دور گردن این هدفون بلندتر بود، جذابیت بیشتری پیدا می‌کرد.

عمر باتری این هدفون رضایت‌بخش است ولی برای شارژ شدن باید از پورت microUSB استفاده کنید که یک پورت قدیمی به حساب می‌آید. تاخیر صدای این هدفون برای بازی کردن بالاتر از حد انتظار است ولی برای ویدیو دیدن مشکلی ایجاد نمی‌کند. کیفیت صدای هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5383 در حد برخی رقبای هم‌قیمت نیست و مثلا بیس ضعیف و شفافیت صدای پایینی ارائه می‌دهد.

در کل در این محدوده‌ی قیمتی، هندزفری بلوتوثی تسکو TH 5383 گزینه‌ی خیلی بدی نیست ولی واقعیت این است که در همین محدوده‌ی قیمتی، گزینه‌های بهتری هم وجود دارد و بهتر است به آن‌ها نگاهی بیندازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما