بررسی هولدر موبایل تسکو THL 1200؛ هولدر عجیب برای شرایط خاص

۱۳ اسفند ۱۴۰۲

هولدر موبایل تسکو THL 1200 طراحی عجیبی دارد و همانطور که می‌توانید ببینید، روی گردن شما قرار می‌گیرد. ولی آیا چنین محصولی واقعا کاربردی است؟ در این ویدیو به همین سوال پاسخ می‌دهیم.

نگهدارنده گوشی موبایل تسکو مدل THL 1200

با استفاده از این هولدر، می‌توانید موبایل را با هر فرمی که می‌خواهید در جلوی خود قرار دهید. این هولدر از دو میله‌ی انعطاف‌پذیر تشکیل شده تا به راحتی قادر به تغییر حالت میله‌ها باشید. در نگاه اول، هولدر موبایل تسکو THL 1200 کاربردی و جالب به نظر می‌رسد. اما در این میان نکاتی هست که باید به آن‌ها اشاره کنیم.

اول از همه نباید کیفیت ساخت این محصول را از قلم بیندازیم که در این زمینه حرف زیادی برای گفتن دارد. اما با توجه به طول زیاد این هولدر و وزنی که باید برای گوشی تحمل کند، در طولانی‌مدت ممکن است تا حدی شما را اذیت کند. عدم ثبات هم از دیگر نقاط ضعف آن محسوب می‌شود و حتی با حرف زدن هم گوشی جابجا می‌شود. در نتیجه فقط برای فیلم دیدن می‌تواند کاربردی باشد. در کل برای برخی استفاده‌های خاص می‌تواند مناسب شما باشد و باید ببینید آیا هولدر موبایل تسکو THL 1200 می‌تواند نیاز شما را برآورده کند یا نه.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar احسان

    در حالتی که شخص دراز کشیده رو به پشت هم کاربردی هست این وسیله برای فیلم دیدن؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه