اسپیکر جی‌بی‌ال Flip 6 در برابر آلتیمیت ایرز Boom 3؛ کدام بهتر است؟

۲۶ تیر ۱۴۰۱

طی سال‌های اخیر، اسپیکرهای بلوتوثی محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند و در نتیجه انواع و اقسام برندها وارد این بازار شده‌اند. اسپیکر جی‌بی‌ال Flip 6 مدتی است که راهی بازار شده و با توجه به پرفروش‌ بودن نسل قبلی، احتمالا این مدل جدید هم مورد توجه گسترده قرار می‌گیرد. در این محدوده‌ی قیمتی چند رقیب قدرتمند برای این اسپیکر وجود دارد و در این ویدیو قصد داریم این محصول را با اسپیکر آلتیمیت ایرز Boom 3 مقایسه کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طراحی اسپیکر جی‌بی‌ال Flip 6 در کل زیباتر و مدرن‌تر محسوب می‌شود ولی آلتیمیت ایرز Boom 3 دارای طراحی ساده و قدیمی است و از طرف دیگر تنوع رنگی زیادی هم ندارد. از نظر کیفیت و تفکیک صدا و همچنین دقت فرکانسی، عملکرد اسپیکر جی‌بی‌ال Flip 6 بسیار بهتر از رقیب خود است. اما از نظر حجم صدا، آلتیمیت ایرز Boom 3 اندکی عملکرد بهتری دارد. در ضمن این اسپیکر به دلیل پشتیبانی از پخش ۳۶۰ درجه، برای محیط‌های باز انتخاب بهتری است.

از نظر مقاومت، هر دو اسپیکر دارای گواهی IP67 هستند و در مقابل آب، رطوبت و گرد‌و‌غبار مقاومت بالایی دارند. اما آلتیمیت ایرز Boom 3 در برابر ضربه هم مقاوم است و اگر از ارتفاع ۱.۵ متری روی زمین بیفتد، دچار آسیب نمی‌شود. از نظر باتری، آلتیمیت ایرز Boom 3 می‌تواند ۲۰ ساعت شما را همراهی کند ولی باتری اسپیکر جی‌بی‌ال Flip 6 با هر بار شارژ فقط ۱۲ ساعت دوام می‌آورد.

در کل اگر برای خانه یا اتاق خود می‌خواهید اسپیکر بخرید، بهتر است جی‌بی‌ال Flip 6 را خریداری کنید زیرا کیفیت صدای بهتری دارد و در ضمن زیباتر است. اما اگر اهل کمپ کردن هستید و برای محیط بیرونی نیاز به اسپیکر دارید، آلتیمیت ایرز Boom 3 به دلیل مقاومت بالا، عمر باتری بیشتر و البته حجم صدای بهتر انتخاب مناسب‌تری محسوب می‌شود. در حال حاضر برای خرید آلتیمیت ایرز Boom 3 و جی‌بی‌ال Flip 6 از فروشگاه دیجی‌کالا باید به ترتیب حدود ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و حدود ۴ میلیون تومان بپردازید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه