بررسی بردگیم یک شب آخرین گرگینه؛ حمله‌ی گرگ‌ها به روستا

نیمه شب شده و ناگهان صدای زوزه‌ی گرگ‌ها از نزدیک شنیده می‌شود. گله‌ی گرگینه‌ها به روستا حمله می‌کنند و جان روستائیان در خطر است. با ما در این ویدیو همراه باشید تا با هم نگاهی به بردگیم یک شب آخرین گرگینه (Ultimate Werewolf) بیاندازم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

قبل‌تر بردگیم سیکرت هیتلر را به عنوان یک بازی فوق‌العاده جذاب در فوق‌لع در ژانر مرسوم به «مافیای یک شبه» معرفی کرده‌ایم. این بار هم را انتخاب کردیم که یک بازی جذاب دیگر در همین سبک است. بعد از حمله‌ی گرگینه‌ها به روستا و سپری شدن شب، گرگینه‌ها دوباره به شکل انسان درمی‌آیند و تشخیص هویت آن‌ها دشوار می‌شود. حالا روستایی‌ها باید گرگینه‌ها را از میان روستاییان دیگر پیدا کنند و با تشخیص درست روستا را نجات دهند.

در ابتدا یک کارت به هر بازیکن داده می‌شود و ۳ کارت روی زمین قرار می‌گیرد. بعد از اینکه بازیکنان نقش خود را فهمیدند، وارد فاز شب می‌شوند. در شب همه‌ی‌ بازیکنان چشمان خود را می‌بندند. ابتدا گرگینه‌ها یکدیگر را شناسایی می‌کنند و بعد نوبت به بیداری روستاییان می‌رسد. با اعلام گرداننده، روز می‌شود و اتهامات و دفاعیه‌ها شروع می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم یک شب آخرین گرگینه شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما