بردگیم بی‌باکان نرماندی؛ بهترین وارگیم ۲۰۱۹ از نگاه گلدن گیک

۵ خرداد ۱۴۰۰

این هفته با بردگیم Undaunted: Normandy (بی‌باکان نرماندی) برگشتیم. یک بازی جنگی که داستان جنگ جهانی دوم را تصویر کرده و با سناریوهای جنگی مختلف جذاب، تجربه‌ی نبردهای واقعی بین آمریکا و آلمان را برای شما تجسم خواهد کرد.

خرید محصول از دیجی‌کالا

بازی سناریوهای مختلفی دارد و در ابتدای بازی شما ابتدا سناریوی مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید و زمین را طبق دستورالعمل آن سناریو می‌چینید. در هر نوبت بازیکنان ۴ کارت از دسته‌ی کارت‌های خود را می‌کشند و بازی را شروع می‌کنند. هر یک از کارت‌ها یگان‌های مختلف نظامی هستند که هرکدام توانایی‌های ویژه‌ی خود را دارند.

این بازی دو نفره است و یکی از بازیکنان در نقش آلمان نازی و دیگر در نقش آمریکا بازی می‌کنند. در هر سناریو بازیکنان اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند که شامل فتح مناطق یا نابود کردن نیروهای دشمن می‌شود. بازیکنی که زودتر به این اهداف برسد، برنده‌ی بازی است.

سناریوها بسیار جذاب و دقیق طراحی شده‌اند و می‌توانید بارها و بارها این بازی را با سناریوهای مختلف تجربه کنید. درجه‌ی سختی بازی ۳.۵ از ۵ است و شما به مرور با بازی کردن روی تمام سربازها و قوانین بازی‌ تسلط پیدا خواهید کرد.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم Undaunted (بی‌باکان نرماندی) ویدیوی بالا را از دست ندهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar ابوالفضل روزبه

  سلام ارین جان
  واقعا فیلم هایی که میسازی عالین

  ببخشید میتونی بهم بگی که بازی بی باکان نرماندی بهتره یا تکامل

 2. Avatar ابوالفضل روزبه

  سلام

  بازی تکامل بهتره یا این از هر نظر

 3. Avatar یاسین

  چرا برای هر ویدئو انقدر صبر کنیم /:

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه