بررسی بازی فکری دنیای زیر آب؛ معمای مخفی

بازی فکری «دنیای زیر آب» از بچه‌ها می‌خواهد تا شکل‌های مختلفی را طوری روی صفحه‌ی اصلی قرار دهند، تا تعداد موجودات داخل آب را محدود کنند و به جواب معمایی که در اختیار دارند برسند. بازی تعدادی معمای مشخص و محدود دارد که پس از حل آن‌ها، اساسا بازی را بلااستفاده می‌کند. نگین امروز بررسی خود را به بازی «دنیای زیر آب» اختصاص داده است.

بازی فکری مکعب مدل دنیای زیر آب

بازی به این شکل انجام می‌شود که تعدادی معمای مختلف در مقابل بچه‌ها قرار می‌گیرند تا یکی پس از دیگری آن‌ها را حل کنند. معماها به این شکل هستند که یک کارت معما وجود دارد که بازی‌کننده‌ها باید از روی آن، تعداد مشخص شکل‌ها را در بیاورند و سپس با استفاده از اشکال مختلفی که در اختیار دارند، آن تعداد را روی صفحه‌ی اصلی بازی بسازند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی فکری دنیای زیر آب ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما