بررسی بازی کارتی اونو؛ وقتی دنبال یک بازی آشنا برای همه می‌گردید

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی کارتی «اونو» (Uno) یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین بازی‌های کارتی دنیاست و به احتمال زیاد شما هم سر و کارتان یکی دو باری به این بازی خورده است. حتی اگر با اونو آشنایی نداشته باشید، معادل آن یعنی «هفت کثیف» را دیده‌اید و اونو هم دقیقا همان بازی است. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، سراغ بازی کارتی اونو رفته است و آن را بسیار ساده و کوتاه تحت بررسی قرار داده.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی اونو مثل همان هفت کثیف، تعدادی کارت با عدد دارد و این کارت‌ها در چند رنگ دسته‌بندی شده‌اند. هنگام بازی کردن، یا عددی شبیه به کارت روی زمین می‌اندازید یا رنگی شبیه به آن کارت. کارت‌های متعددی هم در این میان وجود دارند که به عنوان جریمه می‌توانند عمل کنند، دور را برگردانند و چیزهایی از این قبیل. اولین نفر که دست خود را از کارت خالی کند، برنده‌ی آن دور است.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی «اونو» (Uno) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه