بررسی کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ/USB-C یوسمز؛ گران ولی باکیفیت

۳ آبان ۱۴۰۱

در زمینه‌ی کابل‌های تبدیل تنوع بسیار زیادی در بازار وجود دارد ولی فقط تعداد اندکی از آن‌ها مدل‌های باکیفیتی هستند. در این میان اگر از آیفون و گوشی اندرویدی یا مک‌بوک استفاده می‌کنید، باید همواره دو کابل USB-C و لایتنینگ به همراه داشته باشید. اما در این ویدیو به بررسی کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ/USB-C برند یوسمز می‌پردازیم که هم خروجی USB-C ارائه می‌دهد و هم خروجی لایتنینگ.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

یک سر این کابل که USB-C است به آداپتور وصل می‌شود ولی سر دیگر آن به صورت مگنتی می‌تواند تغییر پیدا کند و بنابراین بین لایتنینگ و USB-C می‌توانید دست به انتخاب بزنید. در سر مگنتی این کابل یک چراغ LED هم تعبیه شده که هنگام شارژ روشن می‌شود و همین موضوع جذابیت آن را دوچندان می‌کند. کیفیت ساخت این کابل فوق‌العاده است و استحکام بسیار بالایی دارد.

در صورت استفاده از USB-C، می‌تواند تا ۶۰ وات را جابجا کند و در صورت استفاده از لایتنینگ حداکثر سرعت به ۲۰ وات کاهش پیدا می‌کند. دور سیم شاهد بافت پارچه‌ای هستیم که دوام آن را به طور قابل توجهی افزایش داده است. مدل ۲ متری کابل تبدیل USB-C به لایتنینگ/USB-C یوسمز با قیمت حدود ۷۰۰ هزار تومان در دیجی‌کالا به فروش می‌رسد و مدل ۱ متری حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزان‌تر است. با وجود اینکه قیمت بسیار بالایی دارد، ولی تا سال‌ها با خیال راحت می‌توانید از آن استفاده کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه