سنتور وفایی مدل ۴ مهر؛ سازی اصیل با صدایی لطیف

موسیقی اصیل ایرانی با سازهای زهی مثل تار،سه‌تار و سنتور گره خورده است. در این ویدیو ما سنتور وفایی مدل ۴ مهر را برای بررسی انتخاب کرده‌ایم و در ادمه به تست صدای آن می‌پردازیم.

خرید محصول از دیجی‌کالا

سنتور جزو مهم‌ترین سازهای ایرانی در موسیقی سنتی محسوب می‌شود و ۷۲ سیم دارد که در ۴ دسته‌ی هجده‌تایی در کنار هم متصل شده‌اند. سیم‌های زرد از جنس آلیاژ برنج و سیم‌های سفید از جنس آلیاژ نیکل هستند. بدنه‌ی سنتور ۴ مهر وفایی مانند اکثر سنتورها از جنس چوب گردو ساخته شده‌ است. این ساز در دسته‌ی سنتورهای ۹ خرک با کوک سل قرار می‌گیرد. مضراب سنتور داخل یک کیف کوچک همراه با سنتور ارائه می‌شود که از جنس چوب گردو است و ۲ تکه‌ نمد هم همراه مضراب قرار دارد که روی سر آن می‌چسبند و باعث گرم‌تر شدن صدای سنتور حین نواختن می‌شوند.

میز سنتوری که همراه با این ساز تهیه کردیم هم یک میز از جنس MDF با پایه‌های چوبی است. سنتور به راحتی روی این میز نصب می‌شود و می‌توانید آن را در ارتفاع مورد نیاز خود تنظیم کنید.

برای آشنایی بیشتر با سنتور وفایی مدل ۴ مهر و شنیدن صدای لطیف آن، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما