بررسی بردگیم واردا؛ هنر گلاب‌گیری

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بردگیم «واردا» یک بازی کاملا ایرانی است که طی آن بازی‌کننده‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند تا بیشترین میزان گلاب را تولید کنند. بازی مدیریتی است و بازی‌کننده‌ها در آن باید کارگران خود را برای تولید گلاب و منابعی که در اختیار دارند را طی نوبت‌های مختلف، مدیریت کنند. هامون در بررسی این هفته‌ی خود از بازی‌های تخته‌ای، به‌خوبی بازی واردا را به نمایش می‌گذارد و بخش‌های مختلف آن را تحت نظر خود قرار می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی‌کننده‌ها در بازی واردا تعدادی مهره‌ی کارگر به‌دست دارند و در هر نوبت، باید کارگران خود را به کاشتن گل، برداشت و گرفتن گلاب مشغول کنند. در این میان، المان‌های دیگری هم وجود دارد که روی تولید تاثیر می‌گذارد. بازی‌کننده‌ها نهایتا با تمام شدن کارت‌ها یا منابع، به محاسبه‌ی امتیازهای خود مشغول می‌شوند و برنده‌ی بازی مشخص خواهد شد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم واردا ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه