جعبه‌گشایی و بررسی بازی فکری وارث

بازی فکری وارث اخیرا به بازار آمده و در این قسمت قصد داریم آن را جعبه‌گشایی کنیم و ببینیم چرا این بازی بازسازی شده تا این اندازه معروف شده است.

داستان بازی روایتی از اصیل زادگانی است که برای به قدرت رسیدن خود به دنبال حمایت فرماندگان آرمادا هستند و این حمایت توسط چیزی جز پول به دست نمی‌آید. هر بازیکن در نوبت خود امکان انجام هر یک از اعمال مزایده، اخاذی و خرید و فروش را دارد. در صورت انتخاب مزایده، یک کارت از هر دسته رو خواهد شد و بازیکنان به ترتیب برای آن قیمت‌گذاری می‌کنند تا آن را خریداری کنند. در صورت انتخاب عمل اخاذی، بازیکن ۳ کاف از بانک گرفته و ارزشی برای کارت‌های بازیکنان دیگر تایین می‌کند. بازیکن صاحب کارت هم می‌تواند کارت را با آن قیمت بفروشد یا با پرداخت آن قیمت کارت را نزد خود نگه دارد. اما در صورت انتخاب خرید و فروش باقی بازیکنان هم می‌توانند با پرداخت ۵ کاف با او معامله کنند و پول و کارت‌های بهتری به دست بیاورند.

در پایان بازیکنی که حمایت بیشتری به دست آورده باشد، فرمانده آرمادا و برنده بازی می‌شود. شخصیت‌های بازی از روی شخصیت‌های واقعی طراحی شده است و جزئیات در داستان و طراحی بازی به خوبی رعایت شده‌اند.

بازی فکری وارث یک بازی ایرانی و بازسازی شده از بازی فکری Senators است. این بازی ۳ تا ۵ نفره است و هر دور بازی ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد. برای اینکه بیشتر با این بازی فکری جذاب آشنا شوید، این ویدیو نقد و بررسی را از دست ندهید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما