داربوکای وطن مدل ۳۰۲۸S؛ سازی شاد با صدای پرطنین و موزون

سازهای کوبه‌ای با صدای حجیم و پرطنینی که دارند، شادی و بزم خاصی را به همراه می‌آورند و به همین دلیل همیشه پرطرفدار هستند. این هفته به جعبه‌گشایی و بررسی ساز داربوکای وطن مدل ۳۰۲۸S می‌پردازیم و سپس یک تست صدا از آن می‌گیریم.

خرید محصول از دیجی‌کالا

داربوکا یک ساز بسیار قدیمی است که قدمت آن به ۱۱۰۰ سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد. این ساز از خانواده‌ی گابلت درام یا درام‌های جامی شکل است و عمدتا در مناطق مختلفی از جمله خاورمیانه، مصر، شمال آفریقا، جنوب آسیا و شرق اروپا نواخته می‌شود و نام‌های متفاوتی به آن لقب می‌دهند.

داربوکای وطن ساخت کشور ترکیه است. بدنه‌ای از جنس آلومینیم دارد و روی آن حکاکی‌های دستی با نقوش گیاهی انجام شده است که کاملا برجسته هستند. وزن ساز ۲ کیلوگرم، قطر دهانه‌ی بالایی ساز ۲۸ سانتی‌متر، قطر دهانه‌ی پایینی ۱۹ سانتی‌متر و ارتفاع ساز ۴۳ سانتی‌تر است. برای این ساز از پوست مصنوعی استفاده کرده‌اند که از طریق پیچ‌های قرار گرفته روی لبه می‌توانید میزان کشیدگی آن را کم و زیاد کنید تا صدای ساز بم‌تر یا تیزتر شود.

برای آشنایی بیشتر و شنیدن صدای داربوکای وطن مدل ۳۰۲۸S شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امیرحسین

    خیلی عالی بود لطفا ساز کیبورد رو هم انباکس کنید

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما