بررسی پالت سایه رولوشن مدل Velvet Rose؛ رنگ‌های گرم و جذاب

۱۷ دی ۱۴۰۱

یکی از جذاب‌ترین مراحل آرایش، قسمت آرایش چشم است. این روزها تکنیک‌های مختلفی برای آرایش کردن چشم وجود دارد که باعث می‌شود فرم چشم را به هر شکلی که دوست دارید تغییر دهید و زیبایی آن‌ها را بیشتر کنید. در این ویدیو قصد داریم پالت سایه رولوشن مدل Velvet Rose را به شما معرفی کنیم که شامل ۱۵ رنگ گرم و جذاب می‌شود که نصف آن‌ها مات و بقیه براق هستند. این پالت سایه برای علاقه‌مندان به آرایش‌های گرم و برنز بسیار مناسب است.

پالت سایه چشم رولوشن مدل velvet rose شماره 01

این پالت سایه با داشتن رنگ‌های گرم، مات و براق مناسب افرادی است که به آرایش چشم گرم‌، پاییزی و برنز علاقه دارند. این پالت سایه به طور کلی ۱۵ رنگ دارد که ۸ رنگ مات و ۷ رنگ آن براق است. این پالت سایه رنگ‌های بسیار متنوع و جذابی دارد که هم به صورت روزانه و هم برای مراسم‌های به خصوص می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

پیگمنت رنگ‌های سایه رولوشن بسیار خوب است و به راحتی روی چشم می‌نشیند. کشور سازنده‌ی این محصول انگلیس است، اما تولید آن در کشور چین انجام می‌شود. رنگ‌های این پالت کاربردی هستند و در هر کیف آرایشی باید وجود داشته باشند.

برای بررسی بهتر و دقیق‌تر پالت سایه رولوشن مدل Velvet Rose، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه