بردگیم ورسک؛ وقتی رقابت میان مهندسان راه‌سازی بالا می‌گیرد

در بازی فکری که این هفته به شما معرفی می‌کنیم، شما باید نقش یک مهندس عمران را بازی کنید و بهترین مسیرهای دسترسی را ترسیم کنید. بردگیم ورسک یک بردگیم ایرانی برگرفته از بازی معروف Railroad Ink است و چند بسته‌ی الحاقی هم برای آن طراحی شده است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

بازی ورسک ۷ دور دارد و هدف آن کسب امتیاز از طریق ترسیم طولانی‌ترین راه‌ها و وصل کردن تمامی خروجی‌ها به یکدیگر است. هر بازیکن در نوبت خود عقربه‌ را می‌چرخاند و باید مسیر مشخص شده را روی صفحه‌ی خود ترسیم کند. همه‌ی بازیکنان باید تلاش کنند تا با خلاقیت خود، بهترین شبکه‌ی ارتباطی را بسازند.

بازیکنان با اتصال مسیرهای مختلف، امتیازات متفاوتی دریافت خواهند کرد؛ مثلا بلندترین بزرگراه و مسیر ریلی به شما امتیاز متفاوتی خواهند داد. در این بین قوانینی هم وجود دارد؛ مثل اینکه تنها در صورتی می‌توانید یک بزرگراه را به ریل متصل کنید، که از ایستگاه استفاده کنید. در بالای هر صفحه هم چند مسیر ویژه در اختیار بازیکنان قرار داده شده است که تنها می‌توان از ۳ مسیر ویژه در طول بازی استفاده کرد.

برای آشنایی بیشتر با بردگیم ورسک، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت پروژه‌ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه‌ای «آنباکس»، «نقد و بررسی» و «مقایسه‌» را برای کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارند.

افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند. دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه‌ای را برای انواع کالاهای موجود در دیجی‌کالا دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانیدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مهدی

    پل ورسک توسط مهندس اتریشی درست کرد و

    در سال ۱۳۱۵ توسط رضا خان

    بهره برداری شد .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما