بررسی کلید پدالی مدل مدرن؛ همه کاره و با کاربری راحت

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

کلیدهای پدالی کاربردهای زیادی دارند؛ از دستگاه‌های صنعتی خم و پرس گرفته تا چرخ خیاطی و دندان پزشکی. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم کلید پدالی مدل مدرن را به شما معرفی کنیم؛ به کمک این پدال شما می‌توانید برخی از ابزارهای کارگاهی را به راحتی با پا کنترل کنید. با بررسی این محصول در ادامه با ما همراه شوید.

کلید پدالی مدل مدرن همه کاره

در ابعاد کوچک‌تر و راحت‌تر به کمک کلید پدالی مدل مدرن شما می‌توانید دستگاه‌هایی مثل دریل، سنگ رومیزی یا فرز انگشتی را با پا کنترل کنید. این مدل همه‌کاره است و کاربری آسانی دارد. برای استفاده لازم است دوشاخه را به برق و دستگاه را به پریز وصل کنید و تمام. از آن‌جایی که باید این پدال را در کارگاه قرار دهید و از آن استفاده کنید، کف آن فلزی است و رنگ کوره‌ای دارد. این مدل خیلی صنعتی نیست و با توجه به کابل استفاده شده در آن پیشنهاد نمی‌شود که دستگاه را با توان بالاتر از ۱۰۰۰ یا ۱۲۰۰ استفاده کنید؛ در صورت نیاز باید به سراغ مدل‌های صنعتی بروید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر کلید پدالی مدل مدرن و آشنایی با نحوه‌ی استفاده از آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه