همه‌ی نکاتی که درباره‌ی دستگاه اره‌ی عمودبر باید بدانید

۱ آذر ۱۴۰۱

دستگاه اره‌ی عمودبر یا به اصطلاح همان اره‌ی چکشی،‌ یکی از ابزارهای پرکاربرد در صنعت نجاری محسوب می‌شود. اره‌ی عمودبر برای برش‌های منحنی و صاف به صورت آزاد یا گاهی اوقات به همراه گونیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این ویدیو قصد داریم با این دستگاه بیشتر آشنا شویم و ویژگی‌های آن را باهم بررسی کنیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده انواع اره‌های عمودبر در دیجی‌کالا

دستگاه اره‌ی عمودبر پرتابل است و به همین دلیل قابلیت حمل دارد و حداکثر وزن آن ۳ کیلوگرم است. برش این دستگاه خیلی تمیز نیست؛ بنابراین برای برش‌های اولیه کاربرد دارد و بعد از برش باید محل برش خورده پرداخت شود.

برش دستگاه اره‌ی عمودبر به صورت رفت و برگشت تیغه است و به همین دلیل به آن اره‌ی چکشی هم گفته می‌شود. عملکرد آن به این صورت است که داخل دستگاه موتور به گردش در می‌آید و این گردش به سیلندر پیستول منتقل می‌شود؛ این سیلندر پیستول حرکات رفت و برگشتی را ایجاد می‌کند و پایه‌ی نگهدارنده‌ی تیغه به صورت چکشی به حرکت در می‌آید. کورس حرکتی تقریبا ۲۶ میلی‌متر است و تیغه هم داخل یک سیلندر قرار دارد که بر اثر فشار از محل خودش منحرف نشود.

برای مقایسه‌ی دستگاه‌های عمودبر مختلف در نگاه اول باید قدرت،‌ وزن،‌ نوع تعویض تیغه و قیمت آن توجه کنید و بعد از آن به موارد دیگر مثل قابلیت نصب مکنده، داشتن لیزر برای مسیر برش، دیمر و قفل‌کن کلید توجه کرد.

برای آشنایی بیشتر با دستگاه اره‌ی عمودبر، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه