تریلر «وایکینگ‌ها: والهالا» تصویری مهیج از سریال جدید نتفلیکس نمایش می‌دهد

نتفلیکس بالاخره نخستین تریلر از سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» (The Vikings: Valhalla) را منتشر کرد.

چند ماه قبل شبکه‌ی هیستوری با ۶ فصل و ۸۹ قسمت به کار سریال «وایکینگ‌ها» پایان داد، اما به لطف سریال جدید نتفلیکس، دوست‌داران رگنار و وایکینگ‌ها این فرصت را خواهند داشت تا خیلی زود با «وایکینگ‌ها: والهالا» دوباره به فضا و اتمسفر آشنای مجموعه‌ی وایکینگ‌ها بازگردند. «وایکینگ‌ها: والهالا» یک مجموعه‌ی فرعی برای سریال وایکینگ‌ها به شمار می‌رود که وظیفه‌ی ساخت آن را مایکل هرست، خالق مجموعه‌ی اصلی برعهده دارد.

داستان دنباله‌ی وایکنیگ‌ها ۱۰۰ سال بعد از اتفاقات سریال اصلی رخ می‌دهد و بخشی از زندگی کاوشگر مشهور اسکاندیناویایی، لیف اریکسن را روایت می‌کند که پنج قرن زودتر از کریستف کلمب، به قاره‌ی آمریکا سفر کرد. این سریال همچنین به سال‌های پایانی عصر وایکینگ‌ها می‌پردازد؛ زمانی که انگلستان بالاخره تصمیم می‌گیرد در مقابل آن‌ها ایستادگی کند. علی‌رغم فاصله زمانی زیاد میان «وایکینگ‌ها والهالا» و سریال وایکینگ‌ها، اما سریال جدید نتفلیکس با ماجراهای پیشین مرتبط خواهد بود و حتی تعدادی از مناطق آشنایی سریال اصلی، در این مجموعه نیز استفاده شده است.

برخی از وایکینگ‌های مشهور و افسانه‌ای از جمله فریدیس اریکسدوتر (Freydis Eriksdotter) و هارالد هاردرادا (Harald Hardrada) در دنباله‌ی وایکینگ‌ها حضور دارند. پادشاه ویلیام یکم که به ویلیام فاتح (William the Conqueror) مشهور است نیز یکی از شخصیت‌های اصلی «وایکینگ‌ها: والهالا» خواهد بود.

از میان بازیگران مطرح این مجموعه می‌توان به لارا برلین در نقش اما از نرماندی، بردلی فریگارد در نقش پادشاه دانمارک، فردیا گوستافسون در نقش فریدیس اریکسدوتر، سم کورلت در نقش لیف اریکسون، کرولین هندرسون در نقش جارل کاکون، دیوید اوکس در نقش ارل گادوین و یوهانس هاوکور یوهانسن در نقش اولاف هارالدسون مقدس اشاره کرد. سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» فعلاً هیچ تاریخ پخش دقیقی ندارد، اما انتظار داریم در پاییز سال ۲۰۲۲ شاهد پخش آن باشیم.

فیلم‌برداری «وایکینگ‌ها: والهالا» از آبان ماه سال گذشته در استودیوی اشفورد در ویکلو، جایی که مجموعه وایکینگ‌ها نیز جلوی دوربین رفت، آغاز شد. اما ابتلای چند بازیگر به کروناویروس روند فیلم‌برداری را مختل و متوقف کرد. ولی اینطور که پیداست طی هفته‌های گذشته روند ساخت سریال سرعت بیشتری به خود گرفته است.

منبع: Polygon

راهنمای تماشای سریال


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما